Varan otobüs bileti

            Varan Turizm 1946 yılında henüz yokluğun hüküm sürdüğü yolların yetersiz olduğu yıllarda İzmit-İstanbul arası yolcu taşıma faaliyetine başlayarak geçen 67 yılda ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamanın yanı sıra bugün yurtiçi ve yurtdışı birçok noktaya yüksek kalite üstün konfor anlayışı sınırsız müşteri memnuniyeti lüks mola merkezleri ile hizmet veren en eski otobüs şirketlerinden birisidir. 1980’li yıllarda turizm seferberliğinin başlaması döneminde Antalya seferlerini başlatarak ülke turizmine vermiş olduğu önemli katkıları da unutmamak gerekir.Türkiyemizin zor şartları ve imkansızlıkları altında ve yıllar boyunca edindiği tecrübeleri müşteri memnuniyetine harcayarak bugün sahip olduğu yüksek standartlara ulaşmıştır. Bu standartlarını Avrupa standartları ile birleştirmiş ve belgelemiştir.

Varan Turizm tüm bu seferlerini sahip olduğu buzlu yollarda patinajı ve ani frenlerde kaymayı engelleyen üstün teknolojilere sahip otobüsleri ile gerçekleştirir. Her koltukta bulunan emniyet kemerleri ile müşterilerinin güvenliğini ön plana çıkarmanın yanı sıra otobüslerin sahip olduğu bilgisayar kontrol sistemi sayesinde hız limitlerinin aşılmasını da otomatik olarak engeller. Çünkü seyahat boyunca emniyet ve güvenliğin tüm müşterilerin birinci önceliği olduğu bilinci ile hareket eder.  Sahip olduğu üstün müşteri memnuniyeti anlayışı ile en uzun yolculuklarda dahi yorulmadan konforlu emniyetli güven içinde ve rahat bir yolculuk imkanı sunar.

Marmara Ege Orta Anadolu Karadeniz ve Akdeniz bölgelerinde seyahat etme arzusundaysanız Varan Otobüs Biletini Türkiye çapında mevcut 230 bilet satış noktasının birinden alabilir veya rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bulgaristan Avusturya ve Almanya seyahatlerini düzenli olarak gerçekleştiren Varan Turizm size en uygun fiyatlarla otobüs biletini sunacaktır. Bilet ihtiyaçlarınız ve aklınıza gelebilecek sorularınız için Varan Turizm telefon destek hattını aramanız da mümkündür.

Varan otobüs bileti almak rezervasyon yaptırmak veya sahip olduğunuz seyahat biletini daha ileri bir tarihte kullanmak için açığa aldırmak isterseniz varan turizm internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu siteye üye olarak avantajlı bilet uygulamalarından yararlanabilir Varan miles kart çıkartarak otobüs bileti fiyatında indirimler kazanabilirsiniz. Ayrıca bu siteye üye olarak Varan otobüs bileti ve diğer konularda uygulanacak kampanyaların size mail yolu ile haber gelmesini sağlayabilirsiniz. Sitenin bilgi merkezini ziyaret ederek bilet fiyatları sefer düzenlenen şehir tarih ve saatleri biletlerinizi temin edebileceğiniz şube ve satış noktalarını öğrenebilirisiniz.

Varan Turizm her türlü seyahat ihtiyacınızı konfor ve memnuniyet içinde geçirmenizi sağlayacak tüm hizmet kalite ve özveriyi gösteren 1000′ aşkın personeli ile size hizmet vermeyi görev edinmiş bir kuruluştur. http://www.tikobilet.com/varan-turizm-otobus-bileti Varan Turizmin tarihçesi geçirdiği aşamaları müşteriye yaklaşım politikaları sahip olduğu imkan ve kabiliyetleri daha detaylı öğrenme ihtiyacı hissederseniz tüm bu soruların cevabını İnternet sitesinde bulmanız mümkündür.

Varan Turizm Otobüs Bilet Fiyatları

Varan Turizm ile seyahat etmek gelecek yolculuklar için size vazgeçilmez alışkanlıklar sunacaktır. Kalite ve güvenin birleştiği noktada buluşmak üzere.Bu güzide firmanın en ucuz otobüs bilet fiyatlarına bizim marifetimizle ulaşabilir ve indirimli fiyatlardan yararlanma şansını elde edebilirsiniz. Her zaman en güzelini vermeye çalıştığına inandığım otobüs firması Varan Turizm mutlaka her sene yeni bir inovatif yaklaşım sergileyerek bizleri şaşırtmadan etmiyor.Sabah kahvaltısı için uyandırılmak istemezseniz hosteslerin aldığı notla mışıl mışıl uykunuza devam edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *