otobüs bileti

Bazı insanlar için gezmek bir yaşam biçimi haline dönüşmüştür  . Gidilen yeri görmenin yanında yeni insanlarla tanışmak yeni kültürlere aşina olmaktır gezmek onlar için . Mesafelerde önem taşır  , bu yüzden bazen uçakla gideriz bazen trenle , ben bu yolculuklarda her zaman otobüsleri tercih etmişimdir . Şahsi arabamı kullansam yola mı bakacağım çevreye mi …  Özel şöför tutacak kadarda zengin değilim . O zaman tek bir seçenek kalıyor , hem çevremde olup bitenleri görüyorum , mesela bahar aylarında  İzmir ‘e  giderken bir bakıyorum çayırda kuzucuklar otluyor , köylüler tohumlarını atıyor sırtlarında bebeleri . Bir köyün yanından geçiyoruz kahvehanesinin bacası tüterken , çocuklar okuldan çıkmış ayaklarında lastik ayakkabı birde kısa çoraplar. Çevredeki yaşamın içinde görmek için bakılınca öyle şifreler gizli ki , o şifreleri çözerken insan tat alıyor aslında hayattan. Bazen vazgeçemediklerimiz bizi tutsak alanlardır , esaretimizden kurtulmak için hayatın derinlikerine bakmak gerekir , gerçekleri bize bir gün gösterir diye.

Ankara İstanbul Otobüs Bileti

ankara başkent

Başkent Ankara ‘da ışıltılı bir gece

O zaman haydi sende bırak uçağı , otomobili vede treni hayata otobüslerin pencerisinden bak .Sitemiz aracılığı ile otobüs bileti alabilirsiniz . Ankaraya gitmek istiyorsanız yukarıdaki kutucuklardan  Ankara İstanbul otobüs bileti diye arama yaptırın , karşınıza çıkan Bursa Nilüfer , Antalya Varan ,  Kayseri Süha , Mersin Vif gibi otobüs firmalarından sizin için en uygun olanını seçin .

Adana Mersin Otobüs Bileti

Gezilmesini tavsiye edebileceğim yer arasında doğuda Erzurum ve Sivas ; Güney sahillerinde Adana Hatay ve Mersin şehirleri ; Kuzeyde Giresun,Trabzon ve Artvin tüm doğal yaşamıyla  ; Orta Anadolu’da Nevşehir , Çorum tabi ki Ankara ve Konya ; Ege bölgesinde İzmir Manisa Aydın Uşak Muğla ; güneydoğuda Diyarbakır , Urfa  ve Maraş gelir. Trakya yöresini unutmadık Edirne ve Tekirdağ en çok bilinen iller . Edirne aynı zamanda eskiden Osmanlı’nın başkenti olduğu için tarihi yapıların güzellikleri ve çokluğu gözünüze mutlaka çarpacaktır .Tekirdağ rakısı ile meşhur kentimiz Avrupa ‘ya açılan yüzümüz gibidir.

Sözün özü ; eğer bir yere gitmeniz icap ederse biz her zaman buradayız en ucuz otobüs bilet fiyatları ile , online rezervasyon yapma imkanınız da mevcut . Sizden ricam bu tip olanaklardan arkadaşlarınızı dostlarınızı akrabalarınızı da haberdar etmeniz bilgi vermeniz . Bizi facebook , twitter , googleplus gibi medya araçlarından takibe alıp her türlü yeniliği öğrenme fırsatına erişebillirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *