Nilüfer otobüs bileti

Nilüfer turizm son dönemlerde yaptığı yatırımla otobüs yolculuğunda büyük bir ivme kat etmiş ve sunduğu kaliteli hizmet ile nilüfer otobüs bileti alıp seyahatlerini gerçekleştiren müşterilerinin memnuniyetlerini üst seviyelere çıkarmıştır. Otobüs bileti almak için tercih edilen önemli bir seyahat markası olan Nilüfer Turizm sağladığı yüksek konfor ve müşterilerine gösterdiği özel ilgi ile kendilerinden bilet alan müşterilerinin beğenilerini boşa çıkarmadığı müşteri yorumlarında da açıkça gözükmektedir.

Son dönemlerde insanlar şehirlerarası ulaşımlarını maliyet açısından daha uygun bulduğu için genellikle otobüs ile karşılamaktadırlar. Nilüfer turizm rekabetin üst düzey olduğu bu sektörde zaman zaman müşterilerine yönelik çok ciddi kampanyalar düzenleyerek ayrıca promosyon yönünden de müşterilerinin beğeni ve takdirlerini fazlasıyla kazanmayı başarmıştır. Otobüs bileti almak artık eskisi gibi zor değildir.

Eskiden terminallere gidip ya da telefonla rezervasyonla yer ayırma işlemleri müşterilerin fazlasıyla vaktini alırken artık internet üzerinden istediğiniz tarihte gideceğiniz yer için bilet rezervasyonu yaptırabilir gitmek istediğiniz araç özelliklerini seçebilir ve online olarak bilet alabilirsiniz. Nilüfer otobüs bileti almak isteyen müşteriler firmanın web sitesinden istediği özelliklere göre bunu karşılayabilmekte ve Nilüfer Turizmin müşterileri için yapmış olduğu kampanyaları online olarak takip edebilmektedirler.

Sağladığı üst düzey konfor garantisi ile kendilerinden bilet alan müşterilerine yolculuk esnasında ‘evinde’ hissiyatı uyandıran yolculuk esnasında müşterisinin hemen hemen her isteğine cevap vermeye çalışan ve %100 müşteri memnuniyeti ilkesini şiar edinen Nilüfer turizm bu yönden de nilüfer otobüs bileti alan tüm kullanıcılarının genel olarak beğenisini kazanmayı başarmıştır.

            Otobüs bileti alacak müşteriler artık günümüzde yolculuğu keyifli hale getirecek özellikler aramaktadırlar. Bu yönde son model teknolojiye sahip araçları ile sektörün iddialı bir turizm araç şirketi olan nilüfer TV ve müzik yayınlı mini televizyonları kablosuz internet servisi ve hatta lig maçlarını takip edebilecekleri maç kanalı ile tüm müşteri portföyüne hitap edecek noktaları keşfetmeyi başaran bir şirket olmuştur.

Aynı zamanda araç içerisinde ki farklılığı ile de göz kamaştırmayı başarmıştır. Tamamen özel malzemeden oluşan ve saydam olan araç tavanı ile gökyüzünü izleyebilirsek başınıza bir seyahat gerçekleştirmek istiyorsanız tekli koltukları kullanabilir ve lavabo ihtiyacınızı karşılamak için kullanabileceğiz tuvaletlere kadar her türlü donanıma sahip araçları da mevcuttur.

Ülkenin hemen hemen her bölgesine ulaşımınız sağlayabileceğiniz araç filosunun var olması da firmayı sektörün büyüklerinden yapan önemli bir etkendir. Ekspres olarak gitmek isteyen müşterilere de bu hizmeti sunan firma seyahat alanında çığır açmakta ve müşterilerin önerilerini göz önünde bulundurup yenilikçi girişimci bir yol haritası çizmektedir.

Tüm bu özellikler göz önüne alındığında nilüfer otobüs bileti alıp yolculuklarını gerçekleştirecek müşterilerin yüksek memnuniyet duyacaklarını ve bundan sonra ki tüm seyahatlerinde başka alternatif içerisinde olmayacaklarını belirtmek isteriz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *