Çorlu Otobüs Bileti

ÇORLUYA OTOBÜS BİLETİ BULMAK

               Tarımın ilk olarak başladığı yer olarak bilinen Trakya yöresinin merkezi olan Çorlu aynı zamanda ilk çağ insanlarının yaşamak için gerekli olan tüm doğallıkların var olduğu yerdir. Kuruluşu hakkında tarihte bilgisi olmayan bu güzel yerin eski isimleri Tzarylus Tzurulum Tzurulus Tzurule Tschurladur. Bizans imparatorluğunun yaşadığı dönemde en meşhur peyniriyle ünlü olduğundan bir dönem ismi peynir kasabası olarak anılmıştır. Birçok devrin hüküm sürdüğü Çorluda Kamaradere de yıllar önce ortaya çıkartılan bir belgede çorlu hakkındaki en kesin bilgiler ortaya çıkmış geçmiş tarihiyle ilgili kesin bilgilere ulaşılmıştır. Tarihe adını yazdırmış bu güzel yere Çorlu Otobüs Bileti bulmak her şirketin indirimli olarak hazırladıkları Biletlerle mümkündür.

Arkeologların bulduğu bir mezar kitabesinde de Çorlunun ilk idarecisi olan Sisinisin gömülü olduğu tespit edilmiştir.1922 yılından Türk Jandarma birliği tarafından ele geçirilip Türkiye hudutlarına kazanılan Çorum 2.dünya savaşından bu güne en önemli garnizon olmaya devam etmiştir ve etmektedir. Bizanslılardan kalma İstanbul’a giden yol üzerinde bulunan fakat şimdilerde sur kalıntılarıyla ayakta duran kalenin haricinde Süleymaniye ve fatih cami ise tarihten bu güne kalan yapıtlardır.

Ucuz otobüs bileti al

Tüm karayolları otobüs firmalarının büyük şehirlerden Çorluya düzenledikleri seferlerin arasında öncelikle Tekirdağ’a Otobüs bileti alıp ardından otogardan her saat başı kalkan otobüslerden  Çorlu bileti temin edebilirsiniz. İstanbul’dan kalkan otobüsler 15 saatte Ankara’dan kalkan otobüsler 6 saatte İzmir’den kalkan otobüsler 9 saate Bursa’dan kalkan otobüsler ise 5 saatte varmaktadırlar. Ulaşımın büyük şehirlerden çok kolay olduğu şehre Çorlu biletinizi bulabilirsiniz. Otobüs biletinizi web sitelerinin Bilet alma bölümünden yahut telefonla bir gün öncesinden Bilet rezervasyon işleminizi sağlayabilirsiniz. Lüks ve konforun tam donanımlı olarak bulunduğu firma otobüslerinde yeni teknoloji ile üretilmiş sınırsız hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Çorlu Bilet

Çorlu biletinizi temin ettikten sonra yararlanacağınız hizmetlerin arasından terletmeyen kendinden yastıklı koltukların yanı sıra kişiye özel tek kişiye göre tasarlanış koltuk arkası mini ekranlardan uydu yayını sayesinde dizilerinizi izleyebilir yüklü olan filmlerden istediğinizi seçebilir. Yanınızda bulunan flash belleğinizi takıp kendi film dizi yahut müzik arşivinizden istediğinizi seçip güler yüzlü hizmetin içine dâhil olabilirsiniz. Kablolu internet bağlantısı sayesinde sınırsız internet keyfiyle sosyal ortamlardan mahrum kalmazsınız. İnternet şifreniz Çorlu Otobüs Biletinizin iç tarafında not edilmiştir.

Çorlu otobüs firmaları otobüs biletleri

Bu hizmetlerin yanı sıra soğuk ve sıcak içeceklerle birlikte atıştırmalık tuzlu ya da tatlılardan da sınırsız olarak yararlanabilir saat gözetmeksizin servis edilmesini isteyebilirsiniz. Çorlu Otobüs Biletini aldığınızda aynı zamanda güven içinde yolculuk yapma lüksünü de almış olacaksınız. Öyle ki her yolcu otobüse bindiği andan itibaren tüm firmaların uyguladıkları yasa ile her kişi için ferdi kaza sigortasıyla sigortaya tabi tutulmaktadırlar. Bu bilgiye ise firmaya göre Otobüs biletinizin genel olarak arkasından ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *