ankara izmir otobüs bileti al

             ANKARA İZMİR ARASI OTOBÜS BİLETLERİ

Anadolu medeniyetleri müzesi  Ankara kalesi Etnografya müzesi Roma harabeleri gibi birçok turistlik mekânlara ev sahipliği yapan Ankara şehrimiz ile Çeşme Efes antik kenti gibi denize plajlara sahip kozmopolit bir şehir olan İzmir arasında seyahat yapmak isteyenler bazen bilet bulmakta sıkıntı çekebiliyorlar.  Ünlü ve turistlik mekânlara sahip olan bu şehirlerimiz tatil yapmak içinde tercih edilen gözde illerden biri olma özelliğine sahiptir. Bu durumda otobüs firmalarını etkilemiş ve her gün pek çok firmadan iki şehir arasına seferler düzenlenmesine yol açmıştır. Böyle olmasına rağmen istediğimiz güne bilet bulmakta zorlandığız durumlarda söz konusu olabiliyor.

Özellikle yazları İzmir şehri turistlerin en gözde mekânlarından biridir. Roma imparatorlukları devrinde en büyük kentlerden biri olan İzmir yoğun sanatsal etkinlikleriyle de adını duyuruyor.  Uluslar arası olarak adını duyuran şehrimiz çok sayıda tarihi mekânlara da sahip olmasından dolayı seyahatlerde tercih edilecek ülkemizde ilk sıradaki şehirlerden bir tanesidir. Bu nedenle yazın seyahatlerde tercih etmeniz ve gidip görmeniz gereken bir şehirdir İzmir. Tek yapmanız gereken ise bir firmaya gidip http://www.tikobilet.com/izmir-otobus-bileti İzmir’e otobüs bileti almak. Türkiye Cumhuriyeti’nin başkenti olan Ankara ilimizde Türkiye’nin en kalabalık ikinci ilidir.

Tarihi çok eskilere dayanan Ankara ilimiz Hititlere Lidyalılara Makedonyalılara Selçuklulara Romalılara Osmanlılara ve bunun gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Kongre ve eğlence turizmi olarak politika izleyen Ankara ilimize de her yıl binlerce turist gelmektedir. Gerçekten tarihi yaşamak kültürümüzü tanımak için gezip görülmesi gereken birçok mekâna sahiptir. Tatil için gidebileceğiniz ve doyamayacağınız bu şehri görmek için sadece bilet almak yeterlidir. Aslında kalabalık olan bu iki şehir arası seyahatlerimiz bazen sıkıntılı olabiliyor ve bilet bulmakta zorlanıyoruz.  Peki, ne yapmalıyız?

İzmir Ankara Otobüs Seferleri

İlk çözüm olarak gitmek istediğimiz gün için tek tek firmaları dolaşmak yerine internet üzerinden araştırma yapabilirsiniz. Kısacası otogarları dolaşmak yerine yorulmadan internetten araştırma yapabilir ve rahatlıkla istediğiniz güne istediğiniz saate ve istediğiniz koltukta biletinizi alabilirsiniz. Hem de daha uygun fiyatlı biletler alabilirsiniz. http://www.tikobilet.com/ankara-otobus-bileti İzmir Ankara bileti diye arayarak bu ki şehre gitmek istediğiniz güne ait firmaları sıralayabilir ve birçok firmanın sefer günlerini görebilirsiniz. Pamukkale Ulusoy Varan gibi birçok firma Ankara İzmir arası seferler düzenlemektedir.

Ankara İzmir Otobüs Firmaları

İnternet üzerinden de seferleri görmek artık çok kolay. Tek tek firmaların sitelerine de girmek zorunda değilsiniz  bunun yerine o bilet sitesine girerek bütün firmaları listeleyebilir ve en ekonomik fiyatlarla biletinizi alabilirsiniz. Ankara İzmir’e bilet almak da sizin için daha kolay olur. Sadece İzmir Ankara arası seferler için de değil gitmek istediğiniz hangi şehir olursa bu sistemi tercih edebilirsiniz.  Sonuç olarak artık seyahat etmek kolaylaştı eğer istiyorsanız karar vermeniz ve uygulamanız yeterli olacaktır.İzmir otobüs bileti almak için www.tikobilet.com yi ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *